гроші
Чому ми досі не платимо за все смартфоном?
Наші смартфони уже замінили MP3-плеєри, цифрові "мильнички" та ігрові приставки, проте їм ще не вдалось "вбити" наші гаманці.
І, навіть, якщо ви вже звикли безконтактно оплачувати товари та послуги за допомогою найновіших додатків до свого Android чи iPhone, більшість з нас все ж таки цього не робить.

Згідно з дослідженням PYMNTS лише 21 відсоток користувачів Apple Pay, 14 відсотків юзерів Samsung Pay і 10 відсотків користувачів, які мали доступ до Android Pay на своїх смартфонах, справді використовували ці додатки. Реальність дещо драматичніша – більшість з тих, хто коли-небудь оплатив товар за допомогою таких додатків, повернулися до використання своїх звичних карток та готівки.

"Зараз можемо назвати три головні фактори, які обмежують використання оплати за допомогою мобільного: цінність для користувача, недостатня розповсюдженість та страх", зазначає Даніель Ксока, керуючий директор Mobile Money Matters. "Чому я повинен оплачувати за допомогою мобільного додатку? Моя кредитка працює відмінно".
Apple Pay
Респонденти опитування PYMNTS повністю погоджуються з цим твердженням. Вони цілком задоволенні своїми поточними методами оплати – саме це є головною причиною, чому вони не поспішають переходити на мобільні гаманці. Також їх зупиняє невпевненість у безпеці та незнання того, як працюють подібні додатки.

Якщо вам коли-небудь випадала нагода користуватись безконтактними методами оплати за допомогою смартфона, тоді ви розумієте справжню проблему. Адже вийняти картку з гаманця та провести нею оплату можна швидше, ніж витягнути телефон, розблокувати його, знайти додаток та завершити покупку. Також важливо перевірити, чи ця технологія підтримується у конкретному магазині. Адже останнє чого ви бажаєте це вистояти чергу до каси щоб з'ясувати, що такий метод оплати тут не приймають.

"Це повинно працювати скрізь та завжди", говорить Ксока. "Саме тому моя картка працює так добре, бо я можу користуватись нею де завгодно. Мобільні методи все ще не мають широкого розповсюдження – деякі використовують NFC, деякі QR-коди, Apple Pay не працює для Android Pay і з-поміж усіх цих методів оплати продавець повинен обрати той, який використовуватиме в своєму магазині".

За межами великих міст все ще важко здійснити оплату за допомогою мобільного додатку, і навіть у великих містах ви обмежені лише до ритейл-гігантів. Лише 36 відсотків торговців, опитаних J.P. Morgan Chase, віднедавна почали приймати цифрові гаманці, і, на диво, 69 відсотків ритейлерів вважають, що у наступні 5 років більшість платежів здійснюватиметься за допомогою того ж таки цифрового гаманця. З іншого боку тільки 41% споживачів думають, що через 5 років більшу частину своїх платежів проводитимуть через мобільний телефон.
"Схожа ситуація була з дебетовими картками", – розповів Бен Колвін, старший віце-президент у Північній Америці у відділі з безпеки та обробки Mastercard. "Споживачі хочуть бути впевненими, що способи, якими вони здійснюють оплату є безпечними, проте найбільше чого вони прагнуть – це впевненість, що технологія працюватиме."

Безумовно, така довіра будується на основі досвіду, проте і прогрес є значно повільнішим, ніж передбачалося. Навіть якщо технологія працюватиме і буде доступною майже скрізь, людям як і раніше потрібна вагома причина, щоб змінити свої звички.

"Люди запитують: чим новий метод оплати кращий за мій звичний?" говорить Колвін. "Як правило це перетворюється на нові запитання "Це простіше? А може ця технологія швидша?" або "Чи можу я почуватись безпечніше використовуючи мобільний гаманець?"
Apple Pay
Загалом проблема безпеки мобільних платежів є цікавим явищем. Побутує думка, що вони не мають належного рівня безпеки, проте це пов'язано з персональними даними. Дослідження Mastercard показало, що 77 відсотків американців переживають, що їхня фінансова інформація та номер соціального страхування може бути викраденими або скомпрометованими, 55 відсотків опитаних радше готові побачити свої голі фото в інтернеті, ніж допустити крадіжку своїх фінансових даних.

Побоювання з приводу крадіжки особистих даних і втрати коштів зрозумілі, проте вони можуть бути недоречними, коли мова йде про смартфон.

"Мобільний платежі насправді є більш безпечними, ніж карткові", заявляє Ксока. "Не так давно ми спостерігали схожу ситуацію з онлайн-платежами – ніхто не хотів надавати дані своєї кредитки онлайн, адже були побоювання, що хареки викрадуть цю інформацію. Подібне відбувається зараз з мобільними платежами".

Apple Pay, Samsung Pay та Android Pay – використовують технології, які дозволяють додавати та використовувати картки, тож якщо ви хочете скасувати транзакцію – необхідно звертатись у банківську установу.

Насправді ваш смартфон додає нові рівні безпеки, адже він вміє відстежувати розташування, впізнавати відбитки пальців чи сканувати райдужну оболонку ока, а також аналізувати вашу поведінку.

"Аналіз поведінки може надати вам ще один додатковий рівень аутентифікації, який не обов'язково помітний для споживача – це дуже зручний процес", говорить Колвін.

Mastercard нещодавно придбала NuData, охоронну фірму, яка використовує сесії та біометричну інформацію для аналізу взаємодії онлайну, мобільних додатків та смартфонів і, таким чином, може відрізнити справжніх користувачів від шахраїв та попереджати ризиковані трансакції.
З точки зору безпеки, така технологія може достатньо ускладнити життя шахраїв. Також згодом вона може надати споживачам додатковий комфорт. Уявіть собі, одного дня ми зможемо зайти в улюблений магазин, взяти все, що хочемо і просто вийти без жодних додаткових дій.

Ксока запевняє, що у недалекому майбутньому наші смартфони матимуть значно більшу вагу як для продавців так і для споживачів та й весь торговельний світ буде "убернізованим". Лише уявіть:

Ви зібрались відвідати торговельний центр і вирішили використати мобільний додаток, щоб отримати доступ до спеціальної VIP-парковки, адже ви цінний клієнт. Торговий центр тепер знає, що ви приїхали і Brooks Brothers (найстаріший ритейл в США) посилає вам повідомлення про те, що синій блейзер, який ви нещодавно дивилися онлайн є в магазині. І ось ви відкриваєте карту торгового центру на своєму смартфоні, знаходите необхідний магазин і, в міру вашого наближення до нього, персонал продажів уже проінформований про ваш візит. Помічник з iPad, вашою фотографією, анкетою та деталями того, що ви хочете уже чекає на вас. Блейзер уже готовий, окрім цього вас додатково інформують про вигідну пропозицію на сорочки, які ідеально підходять до блейзера. Ви приміряєте і вирішуєте взяти блейзер та сорочки та просто йдете. Чек на ці товари уже на вашій електронній пошті.
"Лояльність та пропозиції поєднанні з ефективним залученням клієнтів, та підтверджені тим фактом, що мобільні платежі є безпечнішими, ніж кредитна карта – це виграшна комбінація," говорить Ксока.

Ваші побоювання стосовно приватності та питань конфіденційності зрозумілі. У системі, про яку говорить Ксока, вас проінформують та попередньо запропонують погодитись з тим, щоб вас відслідковували, хоча і зараз вас може здивувати на якому рівні смартфон відстежує нас. Використовуючи комбінацію додатків та локації, деякі компанії уже створили цілі карти подорожей у магазинах, вони навіть можуть розповісти, що ви витратили цілих 10 хвилин на огляд нового LG OLED TV.

Компанії, які борються за шматок ринку мобільних платежів, мають на це поважні причини. Мова йде не лише про нижню ланку. Walmart з своєю власною платіжною системою зможе заощадити на зборах при обміні валюти, яку стягують емітенти карт. В середньому це 2 відсотки від вартості трансакції в США – проте дані можуть мати значно більшу цінність для них.
«Коли я використовую мою карту, вони знають лише, скільки я витратив, проте вони прагнуть знати, що саме я придбав," говорить Ксока.

Відомо, що такі технологічні гіганти, як Google мають значну вагу у питаннях великих обсягів даних, тому боротьба за наші мобільні платежі ще триватиме. Питання в тому, що вигода для продавців і провайдерів цих платіжних систем є цілком зрозумілою, в той час її значення для нас, як споживачів, не таке чітке.

Ідея позбутись свого гаманця фізично і отримати можливість мати усі картки, у тому числі картки лояльності, на наших смартфонах безсумнівно є привабливою, але цього недостатньо. Навіть, якщо мобільні платіжні системи стануть доступними скрізь, ми будемо впевнені, що вони працюють, і переконані в їхній безпеці, провайдеру все ще доведеться переконувати нас обрати його продукт, а не пластик – адже найбільшим каменем спотикання залишається зручність.

Автор: Саймон Хілл, Digital Trends
Переклад та адаптація: Христина Гірська
Made on
Tilda