автомобіль
Faraday Future та електросуперкари
Про компанію, автомобілі якої б'ють рекорди швидкості та очікують на велике майбутнє
Сьогодення, в якому електромобілі стали одним з найбільших світових трендів та заповнили перші шпальти технологічних медіа, дуже сильно нагадує останнє десятиріччя у сфері смартфонів. Коли у 2007 році компанія Apple випустила свій перший iPhone, всі інші говорили, що в смартфонів немає майбутнього. Проте з часом світ почав від них просто фанатіти, а інші технологічні компанії - масово випускати свої аналоги та іменувати їх "вбивцями" iPhone.

Щось подібне сьогодні відбувається і у сфері електрокарів: кожна компанія намагається, як мінімум, бути схожою на Tesla, а максимум - привнести щось нове в індустрію та зрештою її перевершити. Однією з подібних компаній є Faraday Future. Розгляньмо, що в них вийшло, та чим цікаві їхні автомобілі.

Хто такі Faraday Future?

Це американо-китайський автомобільний стартап, який було засновано в 2014 році, та який базується в Лос-Анджелесі. Головним інвестором FF є китайська технологічна компанія LeEco.

В назві Faraday Future вшановується ім'я Майкла Фарадея, британського вченого та винахідника електромагнітної індукції, на принципах якої працюють електродвигуни, що використовуються в сучасних електромобілях.
До недавнього часу майже все, що стосувалося компанії було сповнено таємниць та чуток. Анонсувалося, що Faraday Future вдалося залучити величезні інвестиції, найняти колишніх інженерів таких відомих компаній як Tesla, Volvo, SpaceX, Apple, Ferrari, General Motors, BMW та Lamborgini. Була також інформація про те, що компанія планує побудувати грандіозний завод, масштаби якого подібні до Tesla Gigafactory, та який вже в перші роки роботи зможе відвантажувати щорічно по десять тисяч авто. Також казали, що компанія має далекосяжні плани з випуску седанів, кросоверів та навіть електровантажівок.

Завіса привідкрилася лише на початку 2016 року, коли Faraday Future представила свій футуристичний електрокар FFZero1. І хоча це лише був концепт для привернення уваги, компанія чітко окреслила напрямок, в якому планує рухатися та показала технології, що буде використовувати.
FF 91
Універсальна платформа

Faraday Future не стала розробляти один окремий електрокар, а потім займатися розширенням лінійки. Натомість була створена універсальна VPA (Variable Platform Architecture – варіативна архітектурна платформа), на базі якої можна швидко та значно дешевше побудувати нові моделі, як, наприклад, седан представницького класу, мінівен для всієї сім'ї чи суперкар на кшталт FFZero1. І все це завдяки тому, що VPA передбачає встановлення різної кількості двигунів та батарей.

Крім того, VPA просто нашпигована різноманітними датчиками, які зможуть забезпечити автономне керування, новий рівень безпеки та взаємодії з водієм.
FF 91

Цього року компанія представила кросовер FF 91, серійне виробництво якого буде розпочато вже на початку 2018 року.

Цей електрокар побудовано на базі VPA, та має не лише приємний, а й функціональний дизайн, який забезпечує хорошу аеродинаміку.

Технічні характеристики також на висоті. Авто оснащене батареєю з місткістю 130 кіловатів, завдяки чому може проїхати на одному заряді понад 600 кілометрів. Повна підзарядка триватиме менше, ніж годину на спеціальній станції потужністю 200 кіловатів, або за допомогою домашньої 15-ти кіловатної системи, що за чотири з половиною години зарядить авто на 50 відсотків.

Потужність чотирьох електромоторів, якими оснащене авто, складає 1050 кінських сил, як заявляє компанія – це найпотужніший показник серед серійних електрокарів. FF 91 здатен розганятися до швидкості 100 кілометрів на годину всього лиш за 2,39 секунди, що робить його навіть трішки швидшим ніж Tesla Model S P100D, якій на це потрібно 2,5 секунди.
FF 91 має потужну систему бортової електроніки. Зокрема авто оснащене лідаром (система, яка сканує та обробляє зовнішню інформацію, та завдяки якій працює автопілот), що захований в капоті та "виїжджає" лише коли увімкнений автопілот. Також система інтелектуальної безпеки включає ще 10 додаткових камер, 13 різноманітних радарів та 12 ультразвукових сенсорів. Наразі система автопілоту може автоматично запаркувати авто та приїхати до власника за викликом. Проте це лише початок і з майбутніми оновленнями система отримуватиме додаткові можливості.
Панорамний дах та всі задні вікна є електрохромними, а це значить, що вони можуть автоматично затемнюватися. На дверцятах повністю відсутні ручки, а власник ідентифікується за допомогою смартфону, або спеціальних датчиків з системою розпізнавання обличчя.

Кожна з дверцят може відчинятися автоматично та незалежно від інших. Також система може змінювати налаштування сидіння, клімат контролю, аудіосистеми та вмикати масажер вмонтований в крісло окремо для водія та кожного пасажира.

Замість дзеркал заднього виду вмонтовані камери, зображення з яких проектується на лобове скло. Також на нього виводиться додаткова інформація стосовно швидкості, параметрів руху та технічні показники автомобіля.

Наразі ціна FF 91 не озвучується, але експерти прогнозують її на рівні 150-200 тисяч доларів.

Інтерес до FF 91 доволі високий: лише в перші дні після презентації компанія отримала шістдесят тисяч заявок на цю модель. Лише згодом, коли розпочнеться серійне виробництво, можна буде говорити, що технологічний стартап Faraday Future перетворився на серйозну компанію та став впливовим гравцем на ринку електрокарів.

Автор: Сергій Кравчук
Made on
Tilda