Космічний спорт:
екзоскелетні тренування
Що об'єднує космонавта і балерину? Відповідь прихована в їхніх рухах! Перебуваючи у космосі, астронавти рухаються в невагомості так, ніби "танцюють" з одного місця в інше.
Саме повітряні танцюристи й балерини стали натхненням турецького дизайнера Мехмета Е. Ергюля під час розробки розумного корсета для всього тіла під назвою Orpheus. За допомогою цього приcтрою астронавти Міжнародної космічної станції зможуть займатися фізичними вправами у принципово новий спосіб.
Нині існуючі ARED-тренажери (Advanced Resistive Exercise Device - передові апарати для резистивних вправ) - доволі великі та не дуже динамічні пристрої яким бракує гнучкості в плані набору вправ та можливостей тренувати різноманітні групи м'язів. Orpheus, в свою чергу, пропонує не тільки зменшення ваги та габаритів самого апарату (за рахунок складових з алюмінію та вуглецевого волокна), але й дає астронавтам можливість рухатися вільно, виконуючи силові вправи навіть у невагомості.
If a building becomes architecture, then it is art
Корсет Orpheus підійде не лише людям з фігурою будь-якого розміру та типу, але й зможе адаптуватися до графіку тренувань та певних вправ для м'язів кожного користувача. Астронавти, до речі, в цей час зможуть вільно рухатися станцією і виконувати необхідну роботу.
Made on
Tilda