Автомобільні технології: що чекатиме нас в найближчому майбутньому
Донедавна ви думали про ці речі, як про вигадки наукової фантастики, проте нині готуйтеся побачити неймовірне на власні очі
З того часу, як автомобілі увійшли в наше життя, пройшло вже близько ста років. Вони дуже сильно змінилися і встигли стати комфортними, потужними та доступними в порівнянні з тим, якими були на початку. Проте, здається саме у наш час, коли технології розвиваються з небаченою швидкістю, можуть відбутися грандіозні речі, що змінять сенс автомобілів для наступних поколінь. Це відбудеться подібно до того, як покоління міленіалів (тобто тих, хто народився чи зростав під час "нульових"), спостерігало трансформацію телефону, що перетворювався з пристрою, що вмів просто дзвонити, на потужний смартфон, який є одночасно телефоном, комп'ютером й навіть персональним асистентом. Так само і автомобілі невдовзі стануть "смарт"-автомобілями, які зможуть виконувати додаткові корисні функції та бути частиною різних екосистем, а не лише засобом пересування.
Пальне

Найпоширенішими видами пального нині є бензин та дизель. Їх виробляють, в основному, з нафти, з якою пов'язаний ряд екологічних проблем на всіх етапах - від видобування й перероблювання до використання як пальне. Крім того, нафта - ресурс не відновлювальний і при поточній інтенсивності використання її вистачить максимум на два сторіччя. Саме тому людство шукає можливості використання альтернативних джерел.
Photo: Depositphotos
Одним з них є водень. Його використання як пального має декілька позитивних моментів. Він екологічний, оскільки в результаті його використання в атмосферу виділяється лише незначна кількість води та тепла. Також водень має всі переваги такого пального, як бензин – швидке дозаправлення та довга відстань, яку може подолати автомобіль на одному баку палива.
Проте не все так радісно, коли глибше зануритися в тему. Саме по собі виробництво водню є дуже неефективним процесом, майже в півтора раза дорожчим відносно того ж самого бензину. Крім того, інфраструктури водневих заправок абсолютно не існує, це пов'язано з труднощами його зберігання та низькою проникністю технології, що неабияк ускладнює життя власникам водневих автомобілів. Та все ще може змінитися в кращу сторону, бо існує потужне зацікавлення цією технологією з боку таких автовиробників як Honda, Toyota та Hundai.

Іншим потенційним джерелом пального є електроенергія. Головною перевагою її є те, що людство опанувало багато доступних способів видобування, зокрема й таких що не завдають шкоди навколишньому середовищу. До тепер головною заминкою на шляху розповсюдження електрокарів була низька місткість та неефективність акумуляторів і відсутність достатньої кількості електрозаправок. Проте, все змінилося коли за справу взялася американська компанія Tesla.
Її засновнику Ілону Маску вдалося не лише запустити декілька лінійок електрокарів у масове виробництво, від преміальної Model S до доступної Model 3. Але й в прямому сенсі "запалити" весь світ своєю ідеєю переведення планети на відновлювальні джерела енергії. Нині ця ідея набула величезного розмаху: нафтові країни інвестують величезні кошти в сонячну енергетику, європейські уряди приймають закони, в яких забороняють використання авто на двигунах внутрішнього згоряння (ДВС) та стимулюють покупців державними дотаціями, а автомобільні компанії, намагаючись не втратити момент, розробляють свої електрокари.
Попри дещо вищу вартість електрокарів в порівнянні з авто із ДВС, їхня привабливість полягає в екологічності та мінімізації витрат на обслуговування, оскільки в них практично відсутні компоненти, що потребують регулярної заміни. Також електрокари мають достатньо місткі батареї які можна заряджати навіть від звичайної розетки, їх вистачає в середньому на 400 кілометрів ходу. Також варто зазначити, що витрати на "пальне" в порівнянні з ДВС майже у п'ять разів нижчі. А якщо говорити саме про Tesla, то компанія створює власну мережу швидких заправок Supercharger, що працюють на сонячній енергії та є абсолютно безкоштовними для власників електромобілів цієї марки. Тому зважаючи на потужну хвилю електрифікації автомобілів можна вважати цю технологію найперспективнішою в осяжному майбутньому.
Безпека

На жаль, людський фактор є основною причиною аварійності на дорогах, але найновіші технологічні розробки покликані його мінімізувати.

Для того, щоб водій не відводив погляду від дороги та швидше отримував потрібну інформацію, деякі автовиробники запроваджують технологію HUD (head-up-display) – це AR системи, (тут лінк на статтю про AR) які проектують потрібну інформацію на лобове скло. Такі системи вже зараз можуть показувати швидкість, навігацію та різноманітні додаткові меню, такі як, наприклад, вибір музики. Надалі розробники обіцяють збільшення розміру поля, яке проектується, та показ в реальному часі інформації про ситуацію на дорозі.
https://www.youtube.com/watch?v=HyDpQFdEfco

Системи моніторингу здоров'я водія, які можуть бути вмонтовані в паски безпеки або в кермо, чи працюватимуть завдяки іншим датчикам в салоні автомобіля, зможуть запобігати аварійним ситуаціям. Наприклад, коли водій втомлений, засинає, або при виникненні проблем зі здоров'ям, автомобіль зможе автоматично зупинитися, з'їхати на узбіччя та самостійно викликати швидку.

Автономність

Найважливішою технологією, яка допоможе забезпечити безпеку на дорозі, стане інтелектуальна система автономного керування. Такі системи не лише зможуть запобігати аварійним ситуаціям, але й повністю змінити наше уявлення про процес керування автомобілем. Завдяки автопілоту також зменшаться затори на дорогах, оскільки автономні авто не схильні до імпульсивних вчинків і чітко дотримуються дорожніх правил. Крім того, у людей з'явиться додатковий час для відпочинку, який раніше витрачався на дорожній стрес.

Щоправда, запровадженню цієї технології раді не всі, особливо водії, які скоріш за все втратять свої робочі місця та будуть змушені перекваліфіковуватися. Та для бізнесу і звичайних пасажирів це буде скоріше плюсом, ніж мінусом.
Наразі, над системами автопілоту працюють чи не всі великі автовиробники, а також такі техногіганти як Google. Але лідером на нашу думку є компанія Tesla, яка вже зараз демонструє потужні можливості своєї розробки та імплементує їх в свої авто.

https://www.youtube.com/watch?v=VG68SKoG7vE

Мережі

У зв'язці з автономним керуванням зможе запрацювати система автомобільних мереж V2V (Vehicle-to-Vehicle – автомобіль з автомобілем), в якій авто обмінюватимуться між собою інформацією в реальному часі.

Уявіть ситуацію, коли ви готуєтесь повертати, а за рогом після нещодавньої зливи лежить впавше дерево. Або інший приклад: хтось вибігає на червоне світло чи несподівано виїжджає велосипедист. Сенсори авто не встигають зреагувати оскільки все стається поза радіусом їх дії. Завдяки V2V потрібні дані зможуть бути отримані від інших автомобілів, тим самим аварійної ситуації можна буде уникнути.
Подібні системи вже розробляються компаніями Volvo та Ford, які також міститимуть дані світлофорів та дорожніх знаків.

Каршерінг

Люди, робота яких безпосередньо не пов'язана з використанням автомобіля, задіюють його протягом доби лише на 10-15 відсотків. Тому у великих містах існують постійні проблеми з паркуванням, та й видатки на автомобіль, який використовується так мало часу – це не зовсім розумно. Уявіть, що ваше авто може приносити вам додатковий прибуток, коли ви не користуєтеся ним особисто. Така концепція називається каршерінг (від англійського "car sharing" - поділитися автівкою) – це коли завдяки спеціальним додаткам, у власників авто є можливість дистанційно здавати його в оренду. Завдяки автопілоту автомобіль автономно прибуде в задану точку, а потім так само повернеться до власника у визначений час.
Зараз, поки автомобілі ще не остаточно автономні, системи каршерінгу працюють в дещо обмеженому режимі. Одна концепція подібна до того як працює прокат велосипедів – ви берете та повертаєте автомобіль в спеціально визначені місця, які розташовані по всьому місті. Інша простіша концепція вже втілена в життя та пропонує просто підбирати попутників, шукаючи їх за допомогою спеціальних додатків, наприклад BlaBlaCar.

Завдяки каршерінгу можна суттєво зменшити кількість автомобілів на дорогах великих міст, а разом із тим видатки на їх утримання, також покращити ситуацію з заторами та екологією.

Дороги

Поведінка автомобілів на дорогах теж буде відрізнятися від тої, до якої ми звикли. Найперше відбудеться виділення окремих смуг для громадського транспорту у містах, завдяки чому зменшиться кількість заторів та збільшиться швидкість громадського транспорту.
Також відбудеться виділення окремих смуг для вантажних авто, які зможуть рухатися автономними колонами, завдяки чому буде змога доставляти вантажі швидше, дешевше та безпечніше.

Для вирішення проблем трафіку та переміщення авто на далекі відстані може бути використана багаторівнева мережа підземних тунелів, концепцію якої запропонував Ілон Маск. За його задумом це будуть тунелі невеликого діаметра, завдяки чому їх буде набагато простіше, швидше та дешевше будувати. Автомобілі спускатимуться до них на спеціальних ліфтах та пересуватимуться на електрифікованих платформах зі швидкістю 200 кілометрів на годину.

https://www.youtube.com/watch?v=A2y_iXFZ-So

Автор: Сергій Кравчук

Читайте також:

Як "Інтернет речей" змінює наші водійські звички http://thefuture.news/iot_cars

Volvo тестує безпілотні вантажівки для прибирання сміття http://thefuture.news/volvo-selfdriving-trucks/

Як працюють самокеровані автомобілі? http://thefuture.news/selfdrivingcar
Made on
Tilda