новини проекту
Futurio App та оновлений урок
"Доповнена реальність"
Шановні вчителі, ми багато працюємо над оновленням наших уроків, щоб вони були цікавими та корисними для вас та ваших учнів, а тому хочемо поділитися останніми новинами.
Futurio App
По-перше, команда The Future News зробила великий крок вперед: нещодавно в онлайн магазинах додатків App Store та Google Play з'явився власний додаток Futurio, за допомогою якого уроки про новітні технології стануть більш цікавими та інтерактивними.
Додаток об'єднує дві сучасні техніки для навчання: доповнену реальність та BYOD.

Доповнена реальність працює таким чином: спеціальні малюнки (формату А4), які ми готуємо для кожного уроку, містять цифрові "маркери". За допомогою додатка Futurio камера будь якого смартфону зчитує маркер та перетворює малюнок на об'ємне зображення. Учні бачать перед собою саме ті предмети та явища, які вивчають під час уроку.

Техніка BYOD має дуже просте, але потужне значення. Акронім "Бі-Вай-Оу-Ді" вже став дуже популярним у західних школах та розшифровується як Bring Your Own Device - "Принеси Свій Власний Гаджет". Тож якщо раніше ви вимагали сховати мобільні телефони перед початком уроку, то тепер сміливіше заохочуйте ними користуватися!

Кожен урок The Future News віднині міститиме практичне завдання для виконання якого необхідно використовувати смартфон або планшет. Звісно, не у всіх вони є. Якщо немає можливості працювати індивідуально, організовуйте роботу в групах, або використовуйте один пристрій на весь клас - разом завжди веселіше та цікавіше.

Ідея використовувати різноманітні пристрої для навчання не нова - саме так у школах свого часу з'явилися проектори, комп'ютери, цифрові підручники та інтерактивні дошки.
Futurio app
За допомогою додатку уроки про новітні технології стануть більш
цікавими та інтерактивними.
Урок "Доповнена реальність"
Оскільки обидві техніки - доповнена реальність та BYOD - ще доволі нові в українських школах, ми подумали, що і вчителям і дітям не завадить разом розібратися, як саме працюють ці технології.
Для цього ми повністю оновили урок "Доповнена реальність".

Новий урок розраховано на академічну годину, але за бажанням вчителя він може бути розширений до 90 хвилин. Важливим елементом уроку є можливість учнів висловлювати свої думки вільно, навчитися мислити критично, аналізувати факти та долучатися до дискусії.

Структура уроку складена таким чином, щоб учні могли відповісти на питання: "Що я знаю про доповнену реальність?", "Що я відчуваю, коли взаємодію з доповненою реальністю?", "Як я можу використовувати доповнену реальність у власному житті?"

"Пакет" уроку про доповнену реальність містить план для вчителя, інформацію для викладення матеріалу, список слайдів презентації та відео із рекомендацією, коли переходити до наступного слайда, а також рекомендації для активності в класі в певний час уроку. Ви також знайдете практичне завдання й варіанти домашньої роботи та важливу інформацію в підказках для спікера всередині презентації.

Ви можете провести урок "як є" або переробити його під себе, приділивши певним частинам більше уваги та часу.

Дізнатися більше про урок та про те, як працювати з додатком можна тут:
Спільнота вчителів
Після проведення уроку поділіться з нами своїми враженнями, будь ласка. Чи був урок цікавим саме вам? Чи легко було розібратися в темі? Чи вистачило матеріалів та відео? Які додаткові питання ставили учні? Як ми могли б покращити урок?

Ви знайдете форму зворотнього зв'язку наприкінці уроку. Ваші відгуки допомагають нам ставати кращими.

Давайте спілкуватися!
Успіхів!
Made on
Tilda